Kontakt z naszym ekspertem emerytalnym

meeting-two-persons

W obecnej chwili Polski system emerytalny nie jest w stanie zapewnić godziwej emerytury większości obywateli. Ogromne już w tej chwili zadłużenie ZUS-u będzię się jeszcze powiększać. Rośnie średnia długość życia, a maleje liczba urodzin, co powoduje że coraz mniejsza liczba osób aktywnych zawodowo będzie pracowała na coraz większą armię emerytów.  Otwarte Fundusze Emerytalne otrzymują tylko niewielką część naszej składki, a takie możliwości  III-filarowe jak IKE czy IKZE nie cieszą się dużą popularnością.

W tej sytuacji wizja naszego przejścia na emeryturę nabiera coraz ciemniejszych kolorów. Czy jesteśmy nieodwołalnie skazani na drastyczny spadek poziomu życia po osiągnięciu wieku emerytalnego? Zapewne tak, jeśli pozostaniemy bierni i nie podejmiemy żadnych kroków, aby takiej sytuacji zapobiec.

Serdecznie zapraszamy Państwa do kontaktu z naszym ekspertem, który odpowie na wszelkie wątpliwości i obawy dotyczące systemu emerytalnego.

Prosimy o wypełnienie wszystkich wymaganych pól. Pomoże nam to w sprawnym kontakcie z Państwem. Dziękujemy!

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Telefon(-y) (wymagane)

Miejscowość zamieszkania i województwo (wymagane)

Temat

Treść wiadomości (wymagane)

Prosimy o przeczytanie klauzuli i wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Pole musi być zaznaczone, aby móc wysłać wiadomość.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez DSA Investment S.A. z siedzibą we Wrocławiu, przy Al. Wiśniowej 47, moich danych osobowych wskazanych w powyższym formularzu, w celu kontaktu administratora danych ze mną oraz w celach marketingowych administratora danych. Jestem świadomy(-a) dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz prawa wglądu do moich danych i ich poprawiania, zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).